KONKURSS IR NOSLĒDZIES.
PALDIES VISIEM DALĪBNIEKIEM PAR IESAISTI UN VĒLMI DARBOTIES SAVAS KOPIENAS UN DZĪVESVIETAS LABĀ.
Aicinām Latgales vietējo kopienu aktīvos cilvēkus un organizācijas piedalīties tiešsaistes mācībās: „Darbīgās kopienas Latgalē – 2024”. Mācību mērķis ir stiprināt kopienas un to līderus, pašiniciatīvu plānošanā un īstenošanā savas dzīves telpas uzlabošanai, veidojot izpratni par projektu kā rīku pārmaiņu ieviešanā un kopienas attīstības procesu stimulēšanā.
Dalība mācībās dos iespēju piedalīties Kopienu iniciatīvu konkursā, lai saņemtu finansiālu atbalstu savas kopienas iniciatīvas īstenošanai.
Nodarbības notiks tiešsaistē:
  • 14.02.2024. plkst. 15:00-17:00 
  • 21.02.2024. plkst. 15:00-17:00 

 

Dalība nodarbībās ir bez maksas, reģistrēšanās saite šeit: https://ej.uz/darbigaskopienas-2024. 28.februārī dalībniekiem būs iespēja piedalīties tiešsaistes konsultācijā par kopienas iniciatīvas pieteikumu sagatavošanu.
Pretendentiem, kuri 2021. un 2023. gadā jau piedalījās kopienu iniciatīvu konkursa pieteikumu sagatavošanas mācībās un iesniedza savus kopienu iniciatīvu pieteikumus, jānodrošina, ka 2024. gada mācībās piedalās arī kāds cits Pretendenta pārstāvis, kas nav piedalījies mācībās iepriekšējos gados.
Pieteikumus var iesniegt tikai datorrakstā, nosūtot to uz e-pastu: iicbirojs@gmail.com līdz 2024. gada 10.martam (ieskaitot), e-pasta tēmā norādot: Kopienu iniciatīvu konkursam “Darbīgās kopienas Latgalē”.
Kopienu iniciatīvu konkursa koordinatore – kontaktpersona: iic.kristine@gmail.com.

 

Ja pieteikuma veidlapu nevar ielādēt datorā  no tīmekļa Google Chrome, tad aicinām to atvērt, izmantojot tīmekli Firefox. Vai uzzvanīt Izglītības iniciatīvu centram pa tālruni 65235635.